*sídlo společnosti*

KOBAROTT s.r.o. - Kompletace, balení, balící služby

Vítáme Vás, dovolujeme si Vám předložit balící službykompletace a balení zboží, jeho skladování a dopravu. Nabízíme Vám naši spolupráci. Naše rodinná firma působí na trhu od počátku roku 2000. Firma KOBAROTT s.r.o. se nachází v okrese Beroun v Lochovicích, 8 km od dálnice D5 Praha - Plzeň, exit směr Příbram.

Kromě balení a kompletace nabízíme i ploty.

Naše balící služby

Na trhu kompletace a balení se specializujeme na ruční kompletaci zboží, vkládání, olepování, vlepování, skladování, drobné montáže, další kompletaci a přebal zboží dle přání zákazníka. Dále provádíme poloautomatické balení zboží do tepelně smrštitelné folie. Na přání vyhotovíme bezplatně vzorky a cenovou kalkulaci balící služby. Upřednostňujeme osobní jednání.

Hledáme zručné a šikovné pracovníky

Hledáme zručné, šikovné a spolehlivé brigádníky na výpomoc - docházku do balírny.


Balení a kompletace

*kompletace a balení*

Naše firma dbá na zabezpečení odpovídající jakosti výroby v průběhu i konečné fázi kompletace a balení zboží. Dodržujeme protokol HACCP, stanovení kritických bodů a provádění analýz rizik v technologii výroby včetně pravidelného vyhodnocování rizik.
více o Kompletaci a balení »

Skladování

Skladování

Volné skladovací prostory jsou k dispozici v kapacitě 2 kamionů o objemu 2 x 32 europalet. Pro dlouhodobou (několikaletou) spolupráci jsme schopni zajistit provozní temperované prostory s evidencí skladování a balení a kompletací zboží pro více jak 2000 europalet.
více o Skladování »

Kde nás najdete

KOBAROTT s.r.o.
Kompletace,
skladování a balící služby

Lochovice 296
267 23 Lochovice
Tel.: (+420) 774 430 555
Fax: (+420) 311 537 733
E-mail: info@kobarott.cz

*příjezdový plánek*

KOBAROTT

Balení a kompletaceKovové plotyFacebook