Balení a kompletace

Naše firma má smluvně zajištěno cca přes 40 pracovníků, kteří jsou schopni zajistit výrobu ve dvojsměnném provozu včetně sobot a nedělí. S touto kapacitou pracovníků je naše firma schopna zkompletovat složitých 5.000 – 7.000 ks zboží ve dvojsměnném provozu (např. vkládání 5-7 komponentů do papírových krabic, při jednoduché kompletaci až 150.000 ks zboží ). Naše firma je schopna zabalit na 3 balících pracovištích cca 9.000 ks zboží do tepelně smrštitelné folie ve dvojsměnném provozu.

Naše firma dbá na zabezpečení odpovídající jakosti výroby v průběhu i konečné fázi kompletace a balení zboží, za toto odpovídají proškolení pracovníci. Dodržujeme protokol HACCP, stanovení kritických bodů a provádění analýz rizik v technologii výroby včetně povinnosti pravidelného vyhodnocování účinnosti systému kritických bodů a včetně provádění auditů zavedeného systému HACCP.

*skladování* *skladování* *skladování*

Maximální rozměry zboží pro balení do tepelně smrštitelné folie

290x330x130 mm
360x250x160 mm
500x380x200 mm

Kompletace a balení

Většina námi zkompletovaných druhů zboží se v konečné fázi balí do kartonů, kartony se ukládají na palety a palety se obalí průhlednou folií.

Dodání dílčích komponentů

Upřednostňujeme zajištění dílčích komponentů od zákazníka – pro snadnou komunikaci a splnění požadované kvality zákazníkem.Tepelně smrštitelnou folii zajistíme, další komponenty zajistíme u našich dodavatelů po dohodě se zákazníkem (včetně samolepících etiket s EAN kody).

Fakturace

Splatnost faktury do 14 dnů ode dne převzetí zboží zákazníkem. Ceny jsou fakturovány s DPH.

KOBAROTT

Balení a kompletaceKovové plotyFacebook